korzysci

Doświadczenie i profesjonalna obsługa klienta

Elstec s.c. z sukcesem działa na rynku usługowym oraz handlowym w branży elektrycznej od 1981 roku.

Łączymy wieloletnie doświadczenie naszych pracowników wraz z nowoczesnym podejściem do klienta.

Wielu Klientów w regionie województwa warmińsko-mazurskiego zaufało naszej wiedzy i doświadczeniu wybierając Elstec s.c. jako dostawcę szerokiej gamy produktów dla branży elektrycznej. Dokładnie identyfikujemy potrzeby naszych Klientów by móc sprostać rosnącym wyzwaniom rynkowym.

Gwarancja jakości i niezawodności produktów

Oferowane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość. Towary pochodzą bezpośrednio od renomowanych i sprawdzonych producentów oraz posiadają pełną gwarancję.

Bezpłatne doradztwo techniczne i indywidualne podejście

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji pod nr telefonu (89) 767 36 04 od poniedziałku do piątku w godz. 8-17 oraz w soboty od 8-14.
Oferujemy bezpłatne doradztwo techniczne, tak aby pomóc Państwu w wyborze produktów spełniających Wasze oczekiwania. Nieustannie dążymy do tego, aby nasi Klienci byli obsługiwani
na najwyższym poziomie.

Rabaty i promocje

Stałym Klientom oferujemy korzystne rabaty oraz dodatkowe promocje na wybrane grupy produktów. Dzięki temu zakupy wysokojakościowych produktów możliwe są w bardzo okazyjnych cenach.

Różne warianty zamówień

Nasi Klienci mają możliwość składać zamówienia telefonicznie, poprzez e-mail oraz faxem.

Szybka realizacja zamówienia

Większość popularnych towarów dostępnych jest od ręki w naszym magazynie.Jeżeli konkretny produkt nie jest dostępny, nasi pracownicy niezwłocznie kontaktują się z Klientem informując o terminie realizacji zamówienia. Towary nietypowe lub na specjalne życzenie realizujemy w terminie 2-3 dni roboczych.